Akustik Sünger

HomeAkustik Sünger

Basotect Düz Sünger
Basotect Labirent Sünger
Basotect Piramit Sünger
Beyaz ve gri renkte üretimi mevcut olan, düz formlu, yanmaz özellikli ses izolasyon uygulamalarında kullanılan bir ses yalıtım süngeridir.
Labirent formunda olan melamin süngerden üretilmiş ve antibakteriyel yapıya sahip kendinden yapışkanlı modelide bulunan yalıtım ses süngeridir.
Piramit formlu ve antibakteriyel özellikli olan dekoratif olarak da kullanılabilen melamin köpükten üretilmiş bir ses yalıtım süngeridir.
Basotect Yumurta Sünger
Akustik Düz Sünger
Akustik Piramit Sünger
Basotect yumurta sünger, melamin köpükten üretilmiş, yumurta formlu, tavan ve duvarlarda uygulanan dekoratif özellikte bir ses yalıtım ürünüdür.
Yanmaz özellikli olan düz formlu ve ortamdaki eko, çınlama ve yankı gibi ses bozukluklarını önlemekte işe yarayan bir ses yalıtım süngeridir.
Piramit formlu dekoratif olarak da kullanılabilen, yanmaz özellikli ve ortamdaki ses bozukluklarını önlemek için üretilen bir yalıtım süngeridir.
Akustik Yumurta Sünger
Kesik Piramit Sünger
Special Piramit Sünger
Yumurta formunda olan ve yanmaz özellikli, düşük frekanslı sesleri sönümlemekte işe yarayan dekoratif özellikteki bir ses yalıtım süngeridir.
İsminden de belli olduğu gibi üstü kesik piramit şeklinde poliüretan köpükten üretilen dekoratif özellikli ve yanmaz özellikli yalıtım süngeridir.
Special piramti formda üretilen ve ortamdaki istenmeyen sesleri önlemekle beraber yanmaz özelliğiyle güvenli bir ortam sağlayan yalıtım süngeridir.
Piramit Panel
Tekno Touch Sünger
Zigzag Sünger

Dekoratif olarak üretilen ortam akustiğini sağlamak ve ses bozukluklarını önlemek amacıyla kullanılan akustik özellikteki bir ses yalıtım süngeridir.
Kadife kaplı olarak üretilen ve bu sayede renk kazandırılan tekno touch sünger, ortamdaki ses bozukluklarını önler ve dekoratif olarak kullanılır.
Özel olarak tasarlanmış ve zigzag formunda üretilen ortamdaki eko, yankı, çınlama gibi ses problemlerini ortadan kaldıran bir ses yalıtım süngeridir.
Akustik Special Sünger
Vicoustic Flexi A50 Sünger
Basstrap Sünger
Special formda üretilmiş akustik özellikte, tavan ve duvarlara uygulanarak ortamda ses yalıtımı sağlayan yanmaz özellikli bir ses yalıtım süngeridir.
Flexi paneller arasında en çok tercih edilen akustik ve yanmaz özellikteki ve dekoratif olarak da kullanılan çokca tercih edilen yalıtım süngeridir
Duvar köşelerine uygulanan ve ortamdaki bass seslerini sönümlemek amacıyla üretilen ve dekoratif şıklık da oluşturan bir ses yalıtım malzemesidir.
Basotect Silindir Sünger
Bass Küpü Sünger
Basotect Special Sünger
Melamin köpükten üretilmiş ve tavana asılma yöntemiyle uygulanan, silindir şekildeki yangın geciktirici özelliğe sahip bir ses yalıtım süngeridir.
Alçak frekans problemlerini önlemek amacıyla üretilen küp şeklindeki ses bozukluklarını önlemeye yarayan yanmaz özellikli bir ses yalıtım süngeridir.
Melamin köpükten üretilen ve special formda üretilen yangın geciktirici özelliğe sahip ve dekoratif şıklık da sağlayan bir ses yalıtım ürünüdür.

Günümüz şartlarında insan kalabalığı arttığından dolayı seslerde artmakta ve insanları rahatsız etmektedir, özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde ses yalıtımı öneri değil şarttır.Akustik süngerler ortamdaki yüksek seslerin oluşmasını, ortamdaki eko ve yankılanmayı önlemeye yarayan bir ses yalıtım malzemesidir.Akustik süngerler yanmaz özellikli ve antibakteriyel özellikli modelleri bulunmaktadır.

Akustik Süngerler

Akustik süngerler ortamda oluşan seslerin dışarıya veya dışarıdaki seslerin içeriye girmesini önleyen yapısı sayesinde çevrenizi rahatsız etmezsiniz veya ortamdaki seslerden rahatsız olmazsınız.Akustik süngerler genel olarak siyah renkte üretilmektedir ama sprey boya ile boyanabilirlik özelliği sayesinde zevkinize ve tarzınıza göre istediğiniz renkte boyayabilir, ortamınıza uyguladığınız takdirde hem dekoratif ve renk olarak şıklık katabilirsiniz.Akustik süngerler tavan ve duvarlara uygulanmak yöntemiyle katlar arası ve ortak duvarlarda ses yalıtımı sağlayabilir, ortamda akustik ses düzenlemesi oluşturabilirsiniz.

yumurta-akustik-sunger-fiyatlariAkustik süngerler kendinden yapışkanlı ve özel solid bazlı yapıştırıcısı ile yapıştırılabilen modeli bulunmaktadır.Akustik süngerler piramit, yumurta, special, labirent, düz formlarda üretilen modelleriyle beraber ortamda dekoratif bir şıklık katabilrisiniz.Akustik süngerlerin uygulandığı ortamda küf, nem ve rutubet oluşturmayan yapısıyla beraber uygulandığı ortamda kir oluşturmayan bir yapıya sahiptir.Akustik sünger, uygulandığı ortamda yüksek frekanslı seslerin oluşmasını önleyerek örnek olarak müzik yaptığınız ortamda sesin kaliteli, canlı ve net bir şekilde duyulmasını sağlayabilir.

Akustik Piramit Sünger Fiyatları

Akustik süngerler; müzik odası, stüdyo odası, reji odası, kayıt odası gibi yani genel olarak yüksek sesin olduğu ortamda ve seslerin net bir şekilde duyulması gereken ortamlarda kullanılmaktadır.Bizler sizler için İstanbul ses yalıtımını en üst seviyede yapmakta istanbul şubemizde en güvenli ve en kaliteli şekilde yapmaktayız.Akustik süngerlerimizin fiyatları hakkında veya daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.İstanbul ses yalıtımı şubemizde ses yalıtımı için 0216 693 15 25‘i arayabilirsiniz.