Ses Yalıtımı

HomeSes Yalıtımı
Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı
Ofis Ses Yalıtımı
Toplantı Odası Ses Yalıtımı
Çağrı merkezi ses yalıtımı, iş sağlığı için son derece gereklidir. Masalar arası ses izolasyonu sağlanmalı ve ses karmaşası önlenmelidir.
Ofis ses yalıtımı, çalışanların daha verimli çalışabilmesi ve daha üretken olabilimeleri için son derece önem taşımaktadır.
Toplantı odası ses yalıtımı, yapılan toplantılar’da ve iş görüşmelerinde çalışanların dikkatlerinin dağılmasını engeller.
Kayıt Odası Ses Yalıtımı
Stüdyo Ses Yalıtımı
Hastane Odası Ses Yalıtımı
Kayıt odası ses yalıtımı, ses kaydı alması dolayısıyla, gürültü olmaması önem taşımaktadır, bu nedenden dolayı ses yalıtımı önem taşımaktadır.
Stüdyo ses yalıtımı, yapıları gereği ortamın sessiz olması gerekir. Bundan dolayı stüdyolar’da ses yalıtımı önem taşımaktadır.
Hastane odası ses yalıtımı, hastaneler’de hasta konforu ve çalışanlar açısından ses yalıtımı ve izolasyonu yapılması gerekmektedir.
Jeneratör Odası Ses İzolasyonu
Kompresör Kabini Ses İzolasyonu
Makine Dairesi Ses İzolasyonu
Jeneratör odaları, çok yüksek gürültülü sesler çıkarmaktadır, çevreye rahatsızlık ve huzursuzluk vermemesi için ses yalıtımı yapılmalıdır.
Kompresörler yapılarından dolayı yüksek sesler çıkarmaktadır, kompresör kabinlerinde ses izolasyonu yapılması gürülüyü önler.
Makine daireleri, bina içersindeki sakinleri çıkardıkları gürültüler ile rahatsız edebilmektedir, ses yalıtımı yapılması önemlidir.
Tekne Motoru Ses İzolasyonu
Duvar Ses İzolasyonu
Asansör Ses İzolasyonu
Tekne motorları çıkardıkları gürültüden dolayı, tekne keyfinizi mahvedebilir, tekne motoru kabini ses yaltımı yapılması gürültüyü önlemektedir
Son yıllarda apartman yaşamındaki en büyük sorun daireler arası gürültü geçişidir, duvarınıza yapılan ses izolasyonu bunu önlemektedir.
Asansör kabinleri motoları çalışırken gürültü yapabilmektedir, yapıcağınız asansör kabini ses izolasyonu sesi kesicektir.
Tavan Ses İzolasyonu
Ortak Duvar Ses Yalıtımı
Zemin Ses İzolasyonu
Üst katınızdan gelen topuk sesleri ve gürültü sizi rahatsız edebilir, yapıcağınız tavan ses izolasyonu ile gürültü kaybolucaktır.
Komşunuz ile kullandığınız ortak duvardan gelen sesler sizi rahatsız edebilir. Yapıcağınız ortak duvar ses yalıtmı gürültüyü önler.
Zeminde yürürken çıkardığınız topuk sesleri komşunuzu rahatsız edebilir, Yaptırıcağınız zemin ses izolasyonu sesi kesicektir.

ofis-ses-yalitimi-fiyatlari

Ses yalıtımı günümüz dolayısıyla insanlar kalabalık ortamda yaşadığı hele ki İstanbul gibi aşırı kalabalık olan toplumlar için sesler birbirine karışmakta ve insanlar birbirlerinin dediğini anlayamamaktadır.Ses yalıtımı yapılmasıyla beraber ortamdaki ses bozuklukları önlenir, dışarıdaki seslerin içeriye veya içerideki seslerin dışarıya çıkmasını önler ve ses yalıtımı yapılan ortamda akustik ses düzenlemeleri sağlanmış olmaktadır.

Duvar Ses YalıtımıSes yalıtımı örnek olarak günümüzde büyük şehirlerde yani İstanbul gibi şehirlerde sinemalar büyük AVM’ lerin içine yerleştiğinden dolayı AVM içerisindeki sesler sinema izleyenleri rahatsız edebilmekte, sinemada geçenlerin anlaşılamaması gibi çeşitli sorunların oluşmasını sağlar fakat örnek verdiğimiz gibi sinema salonunda ses yalıtımı yapıldığı takdirde dışarıdaki seslerden seyirciler rahatsız olmaz ve sinemadaki geçen seslerin dışarıdaki insanlara gitmemesini sağlayabilirsiniz.

akustik-ses-yalitimi

İstanbul gibi şehirlerde ses yalıtımı yapılması bir öneri değil ihtiyaçtır ve yapılması kesinlikle gereken birşeydir.Ses yalıtımını bizler İstanbul şubemizde uzman ekiplerimizle sizler adına en uygun ve en kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi ve üst düzeyde ses yalıtımını sağlamaktayız.Uzman ekiplerimiz ses yalıtımı yapılacak ortamda ufak bir inceleme yaptıktan sonra ses yalıtım malzemeleri çeşitliliğinin çok olması sebebiyle en uygun malzemeyi seçerek ortamınıza mükemmel bir şekilde ses yalıtımını sunmaktayız.

Ses yalıtımı neredeyse her ortamda kullanılabilmektedir ve ses yalıtımı gereken mekanlardan bazıları stüdyo odası, kayıt odası, ofis odası, toplantı odası, müzik odası, spor salonları, AVM’ ler gibi birçok mekanlarda sıklıkla kullanılmakta, kullanıldığı takdirde seslerin en kaliteli ve en canlı şekilde duyulmasını, ortamda oluşabilcek yankılanma ve çınlama gibi ses bozukluklarının oluşmasının önüne geçmektedir.

Ses yalıtımı yaptırmak için veya ürünlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için 0216 693 15 25‘ i arayabilirsiniz.