Ses Yalıtımı Malzemeleri

HomeSes Yalıtımı Malzemeleri

Bondex Süngerpan
Kauçuk Mantar Şilte
Akustik Kumaş
Bondex Süngerpan, iyi derecede ses yalıtımı sağlayarak sesin geçişini engellemekte ve üstün performans sağlamaktadır.
Kauçuk Mantar Şilte, mantar ve kauçuk parçalarının sıkıştırılarak üretilmiştir, ses izolasyonu uygulamalarında büyük rol üstlenmektedir.
Akustik kumaş, yanmaya ve ses emici özelliği ile uygulanan alana hem dekoratif hem de, sese karşı direnç katmakta ve ses yalıtımı sağlamaktadır.
Ses Yalıtım Bandı
Epdm Ses Bariyeri
Şap Altı Kauçuk Levha
Ses yalıtım bantları, duvarlara uygulanan ve duvarda oluşabilecek ses köprülerini ortadan kaldıran ses izolasyon malzemesidir.
Epdm ses bariyeri, ses izolasyonu uygulamalarında diğer malzemelerin yetersiz kaldığı alanlarda ses direncini arttırmaktadır.
Zemin kauçuk levha, şap altı, parke altı veya zemine serili olarak kullanılabilir. Topuk sesi ve benzer sesleri engellemektedir.
Pvc Tabanlı Halı
Taş Yünü
Rapid 800 Yapıştırıcı
Akustik, sert zemindeki seslerin aşağıya gitmesini engeller, aynı zaman da uygulanan zemine dekoratif ve şık bir görünüm kazandırmaktadır.
Taşyünü levha, bir yüzeyi alüminyum folyo veya siyah cam tülü kaplı taşyünü levhadır, ses yalıtımı ve izolasyona katkı sağlamaktadır.
Sünger yapıştırıcı, kullanılan akustik sünger ve diğer malzemelerin alana uygulanırken yapıştırıcı ve uygulayıcı görevi görmektedir.

Ses yalıtımı günümüz dünyasında kalabalık bir yaşayış tarzımız olduğundan dolayı Türkiye’de örnek vermek gerekirse İstanbul gibi bir şehirde insanlar hep birlikte konuştuğundan dolayı örnek olarak bir kişinin karşı tarafa sesini duyuramaması veya karşıdaki kişiye ne anlatmak istediğini belirtememesi gibi problemler oluşabilir.

Ses yalıtım malzemeleri öncelikle her ortam için üretilmiş olup örnek olarak tavan için akustik panel, akustik sünger kullanılırken, duvarlar için akustik kumaş kaplı panel, akustik sünger kullanılmakta ve zemin için mantar şilte, kauçuk levha gibi ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.Bunun gibi birçok malzemelerin uygulanması için özel solid bazlı yapıştırıcı, duvar titreşim takozu ve tavan titreşim askı takozu bunlara örnek ses yalıtım malzemesidir.

akustik-ses-yalitim-malzemeleri-fiyatlari

Ses yalıtımı öncelikle İstanbul gibi büyük şehirlerde kesinlikle yapılması gereken bir uygulamadır.Ses yalıtımını İstanbul şubemizde uzman ekiplerimizle beraber sizler adına güvenle yapmaktayız. Ses yalıtımı yaptırmak, ses yalıtım malzemelerimizin fiyatları hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için İstanbul şubemizi arayabilirsiniz.